Strona główna Kontakt

Kontakt

O nas

Szanowni internauci, mieszkańcy pięknej i bogatej historycznie ziemi miechowskiej.
Przedstawiam Wam regionalny portal informacyjny – miechowski.pl. Wreszcie za pomocą kilku kliknięć komputerowej myszki, bądź też dotyku palca na urządzeniach mobilnych, będziecie mogli na bieżąco śledzić, co dzieje się w naszym regionie. Na portalu znajdziecie artykuły i zdjęcia opisujące wiele ciekawych wydarzeń z różnych dziedzin lokalnego życia, zebrane ze wszystkich gmin powiatu miechowskiego. Tu też przeczytacie wywiady z ciekawymi, nie koniecznie znanymi wam ludźmi. Portal zawierał będzie także kalendarium wydarzeń. Będziemy też promować lokalne przedsiębiorstwa, instytucje i organizacje, które dzięki niemal nieograniczonemu dostępowi do internetu, będą mogły przedstawić swoją ofertę poza naszym regionem.
W końcu nie trzeba będzie wychodzić z domu, czy też klikać na różne strony internetowe, by uzyskać informacje z Miechowszczyzny, To wszystko będziecie mieć na portalu miechowski.pl.

Kilka słów o mnie…
Zapewne, wielu z Was szanowni internauci, spotkało mnie na swej życiowej bądź zawodowej drodze. Są też pewnie i tacy, którzy nic o mnie nie wiedzą.
Nazywam się Krzysztof Capiga. Jestem rdzennym mieszkańcem tej ziemi i z nią od początku wiąże swe życie prywatne i zawodowe. Przez ostatnie 8,5 roku byłem redaktorem w Gazecie Miechowskiej. Zatem mam bogate doświadczenie, by opisywać życie naszej Małej Ojczyzny. Do uprawiania zawodu dziennikarza predestynuje mnie nie tylko doświadczenie, ale i wykształcenie kierunkowe (dziennikarstwo, public relations).
Póki co, portal jest w fazie tworzenia – konfiguracji, testów. Poszczególne zakładki będą sukcesywnie uzupełniane.
Zachęcam gorąco no regularnego wchodzenia na mój portal – miechowski.pl.

logo_miechowZ wyrazami szacunku
red. Krzysztof Capiga
e-mail: redakcja@miechowski.pl

Dane kontaktowe

Miechowski.pl

Regionalny Portal Informacyjny
Powiatu Miechowskiego

tel. 795 128 757
e-mail: redakcja@miechowski.pl

Krzysztof Capiga
Redaktor Naczelny: Krzysztof Capiga

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wiadomości

  Przyroda miechowskich muraw w rękach człowieka – powiatowy konkurs dla uczniów...

  0
  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie pod patronatem Starostwa Powiatowego w Miechowie i Małopolskiego Kuratorium Oświaty organizuje II Powiatowe Sympozjum Murawowe, któremu towarzyszy konkurs...