Nabór do młodzieżowego projektu o grach komputerowych

0
97

Stowarzyszenie „Rozwijamy Pasje” serdecznie zaprasza młodych ludzi w wieku 13-16 lat do udziału w bardzo ciekawym projekcie skierowanym dla młodzieży pn. „E-sport – nasze spojrzenie w przyszłość”. Projekt finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w ramach Programu „Równać Szanse”.

Projekt polega na naszej współpracy z młodzieżą przez 6 miesięcy (warsztaty, spotkania, rozgrywki e-sportowe, turnieje, wyjazd do centrum wirtualnej rzeczywistości). Spotkania odbywać się będą 2-3 razy w miesiącu na terenie gminy Miechów. W początkowej fazie tj. luty i marzec większość zajęć będzie online. Zajęcia są bezpłatne.

Projekt nastawiony jest na rozwój młodzieży pod kątem nowych umiejętności związanych z grami komputerowymi a także na zdobycie nowych kompetencji miękkich, takich jak organizacja, samodzielność, rozwój, poznanie siebie oraz swoich mocnych i słabych stron a także współpracy z rówieśnikami.

  • Nie szukamy wyspecjalizowanych graczy, lecz młodych ludzi lubiących grać w gry komputerowe. W projekcie mamy wszyscy się dobrze bawić a przy okazji czegoś nowego się nauczyć. Mamy taką możliwość, że nic nikomu nie będziemy narzucać. Wybór gier, nagród czy też sposobu nawiązania ze sobą kontaktu – pozostawiamy uczestnikom. – wyjaśnia koordynatorka projektu – Ewa Majewska-Dudek.

Rekrutacja trwa do 22.01.2021 r. Pierwszeństwo mają osoby z terenu gminy Miechów. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie rozwijamypasje.pl/e-sport/.