Sukcesy Sekcji Tenisa Stołowego GOK Charsznica

0
194
Podium skrzatów (druga z prawej Patrycja Kałuża)

Za zawodniczkami Sekcji Tenisa Stołowego GOK w Charsznicy kolejne pracowite 2 tygodnie, których zwieńczeniem były fantastyczne starty w zawodach w Krakowie i Gdowie.

12 września na dużej hali „Bronowianki” w Krakowie po raz kolejny roznosiło się echo piłeczek do tenisa stołowego oraz okrzyków radości, a w powietrzu czuć było słodki smak zwycięstwa pomieszany z goryczą porażki. W rozgrywanych wtedy Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Żaczek i Żaków, startowały podopieczne GOK w Charsznicy – Ola Karolczuk i Ula Jambur.

W turnieju indywidualnym Ola uplasowała się na miejscu 9-12, a Ula 13-16.

W grach podwójnych Ola w parze z zawodniczką Zuzią Mardosz z klubu UKS Rokicie Szczytniki zajęła miejsce 5-8.

Ula, grając z zawodniczką Eweliną Gajec, również reprezentującą UKS Rokicie Szczytniki, znalazła się na miejscu 9-16.

20 września w Gdowie odbywały się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skrzatów. Na zawodach charsznicką Sekcję Tenisa Stołowego dumnie reprezentowała Patrycja Kałuża, która zacięcie walcząc do ostatniej piłki zajęła wysokie 7. miejsce.

W grze podwójnej Patrycja grając w parze z Dorotką Woźniak z klubu UKS Rokicie Szczytniki po pięknej grze zajęła miejsce 5-8.

Organizacja na obu turniejach była rewelacyjna. Bez względu na uzyskane wyniki, wracamy z każdego turnieju z podniesionymi głowami, bogatsi o nowe doświadczenia. Przed nami sporo pracy, bowiem kolejne zawody odbędą się już w październiku” – mówi trenerka Joanna Piątek.

Patrycja Kałuża z trenerką Joanna Piątek