Kolizje i inne zdarzenia z kroniki policyjnej

0
484

28.07

Miechów, kierująca Fordem potrąciła na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę, która odniosła ogólne, lekkie potłuczenia ciała. Kierująca za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym.

Charsznica, zatrzymanie mężczyzny poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.

Miechów, zatrzymanie mężczyzny, który na terenie posesji uprawiał konopię indyjską.

29.07

Miechów, kierujący Skodą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Oplem doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Czaple Małe, kierujący pojazdami Mercedes i Renault podczas wykonywania manewru wymijania nie zachowali należytej ostrożności i doprowadzili do zderzenia pojazdów. Obaj mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi, nie odnieśli obrażeń ciała.

30.07

Maków, kierujący Fiatem przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Racławice, kierująca Volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Peugeotem doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący nie odnieśli obrażeń. Kobieta za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem karnym.

31.07

Moczydło, kolizja kierującego Renault z sarną.

Antolka, kierujący Volvo przekroczył dozwoloną prędkość o 55 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Uniejów Parcela, kolizja kierującego Oplem z sarną.

02.08

Przysieka, zatrzymano do kontroli drogowej rowerzystę w stanie nietrzeźwości.

03.08

Przysieka, zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem.

Dziaduszyce, zatrzymany nieletni kierujący rowerem w stanie po użyciu alkoholu.

04.08

Antolka, kierujący Volkswagenem przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h. zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Tczyca, kierujący Audi przekroczył dozwolona prędkość o 53 km/h. zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

05.08

Małoszów, kierujący Volkswagenem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Opel doprowadzając do zderzenia pojazdów. Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym.

Antolka, kierujący BMW przekroczył dozwolona prędkość o 56 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Czaple Wielki, kolizja kierującego Volkswagenem z sarną.

Miechów, kierujący Renault podczas wykonywania manewru skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującej pojazdem m-ki Volkswagen doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Czaple Wielkie, kierujący skuterem w stanie nietrzeźwości zjechał do przydrożnego rowu uderzając w betonowy przepust. Mężczyzna doznał obrażeń głowy i nogi.

07.08

Antolka, kierujący Toyotą przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

08.08

Strzeżów II, kierująca Oplem nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu doprowadzając do zderzenia z Seatem, który następnie uderzył w tył pojazdu m-ki Audi, który na skutek uderzenia zderzyła się z BMW. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń ciała. Kobieta za spowodowanie kolizji ukarana została mandatem karnym.