Gminny Dzień Kobiet w Miechowie

0
2695
Dzień Kobiet 2018 w Miechowie
Dzień Kobiet 2018 w Miechowie

Ponad 200 pań z Gminy Miechów na zaproszenie burmistrza Gminy i Miasta w Miechowie oraz Centrum kultury i Sportu, wzięło udział w gminnych obchodach Dnia Kobiet, które odbyły się 4 marca 2018 roku o godzinie 15.00 w Domu Kultury w Miechowie. Uroczystość rozpoczął Maciej Kmera piosenką Marka Grechuty pt.: „Nie dokazuj” i tym samym wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

Gwiazdą wydarzenia był „Lokalny Kabaret Okazjonalny” przygotowany przez Monikę Korpusik, który w sposób zabawny przedstawił świat kobiety. Kabaret prezentował się w składzie: Zbigniew Skrzypczyk, Krzysztof Gądek, Bogusław Dobrzański, Mariusz Oleksa, Janusz Kurach, Julian Jasiński.

Życzenia w ten dzień złożyli wszystkim paniom: Burmistrz Gminy i Miasta w Miechowie – Dariusz Marczewski, zastępca Burmistrza Gminy Miechów – Andrzej Banaśkiewicz, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego – Wojciech Kozak, Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego – Adam Domagała, Przewodniczący Rady Miejskiej – Zenon Czekaj oraz Radny Powiatowy – Piotr Grządziel.

Jako niespodzianka na koniec wystąpił zespół pn. „Kapela Zwyk” z Podhala, która poderwała wszystkich góralskimi rytmami. Z zaproszenia skorzystała piękniejsza część gminy na którą czekało pyszne ciasto, symboliczna lampka wina oraz słodkości.