Końcówka roku z kroniki policyjnej

0
280

15.12

Charsznica, zatrzymanie dwóch poszukiwanych mężczyzn.

Miechów, zatrzymany mężczyzna poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Miechów, kierujący BMW nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu doprowadzając do zderzenia z Sudi, które następnie uderzyło w poprzedzającą Dacie. Kierujący trzeźwi, nie odnieśli obrażeń. Kierujący BMW ukarany mandatem karnym.

16.12

Jaksice, kierująca Oplem znajdując się pod wpływem alkoholu dopuściła się złamania szeregu przepisów Prawa i Ruchu Drogowym i wjechała do przydrożnego rowu.

17.12

Głupczów, kierujący pojazdami marki Renault i Mercedes podczas wykonywania manewru mijania doprowadzili do zderzenia pojazdów lusterkami. Obaj kierujący zostali ukarani mandatami karnymi.

Strzeżów II, kierujący toyotą nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył pojazdu marki BMW, którego kierująca zatrzymała samochód przed przejściem dla pieszych. Kolejno w tył Toyoty najechał pojazd marki Alfa. Kierujący trzeźwi. Sprawcy kolizji ukarani mandatami karnymi.

Miechów, kontrola drogowa kierującej volvo, która wcześniej miała zatrzymane prawo jazdy.

18.12

Książ Wielki, kierujący Renault nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu doprowadzając do zderzenia z Nissanem, który na skutek uderzenia doprowadził kolejno do zderzenia z Iveco. Kierujący trzeźwi, sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

Książ Wielki, kierujący Oplem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu doprowadzając do zderzenia również z oplem. Kierujący trzeźwi, sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

19.12

Miechów, kierujący Citroenem podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Ford doprowadzając do zderzenia. Kierujący trzeźwi, sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

20.12

Tczyca kierujący Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Seat w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący trzeźwi, sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

21.12

Wielki Dół, kierujący BMW nie zatrzymał się do kontroli drogowej, omijając radiowóz uszkodził pojazd i wpadł do przydrożnego rowu. Kierujący okazał się być poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

22.12

Książ Wielki, kierująca Oplem włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Renault doprowadzając do zderzenia. Kierujący trzeźwi, kobieta ukarana mandatem karnym.

25.12

Jaksice, kierująca Oplem nie dostosowała prędkości do warunków jazdy i tracąc panowanie nad pojazdem zjechała na przeciwległy pas ruchu a następnie do przydrożnego rowu. Kierująca nie doznała obrażeń, ukarana mandatem karnym.

Kozłów, zatrzymany poszukiwany mężczyzna.

28.12

Miechów, kierująca Oplem podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu seatem doprowadzając do zderzenia. Kobieta ukarana mandatem karnym.

Miechów, mężczyzna ujęty na kradzieży sklepowej.

Antolka, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący mazdą, który prowadził pojazd pomimo cofniętych uprawnień.

29.12

Miechów, zatrzymanie mężczyzny poszukiwanego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Miechów, potrącenie pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych przez kierującego Volvo.

01.01.

Wielki Dół, kierująca Fordem nie dostosowała prędkości do warunków jazdy i wjechała do przydrożnego rowu. Ukarana mandatem karnym.

03.01

Miechów, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący Oplem, nieposiadający uprawnień do kierowania.

Charsznica, kierująca Mitsubishi nie dostosowała prędkości do warunków jazdy i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta ukarana mandatem karnym.

Antolka, kierujący Dacią przekroczył dozwoloną prędkość o 52 km/h. Zatrzymano prawo jazdy.

Miechów, zatrzymany do kontroli kierujący Volkswagenem, nie posiadający uprawnień do kierowania. Pojazd nie posiadał ubezpieczenia.

04.01

Antolka, zatrzymany do kontroli kierujący Fordem w stanie nietrzeźwości.