Z październikowej Kroniki Policyjnej

0
255

06.10

Kozłów, nietrzeźwy mężczyzna przewrócił się na tory kolejowe, pod nadjeżdżający pociąg. Nie doznał obrażeń.

Maków, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący Seatem, który przekroczył dozwoloną prędkość o 55 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Maków, kierujący BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

07.10

Poradów, kierujący Skodą nie zachował należytej ostrożności podczas manewru skrętu w lewo i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Toyota, którego kierujący wykonywał manewr wyprzedzania. Kierujący trzeźwi,  nie doznali obrażeń ciała. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

Miechów, mężczyzna ujęty na kradzieży sklepowej.

Kamionka, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący rowerem w stanie nietrzeźwości .

Antolka, kierujący Audi przekroczył dopuszczalną prędkość o 64 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Antolka, kierująca Kia przekroczyła dopuszczalną prędkość o 53 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

08.10

Śladów, kolizja kierującego Seatem z psem.

09.10

Maków, kierujący Volkswagenem dojeżdżając do skrzyżowania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierkę ochronną. Kierujący trzeźwy, nie doznał obrażeń.

Antolka, kierujący pojazdem marki BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Antolka, kierujący pojazdem marki Volkswagen przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Antolka, kierujący pojazdem marki Audi przekroczył dozwoloną prędkość o 81 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

10.10

Ulina Wielka, kierująca Renault podczas wykonywania manewru cofania najechała na przód pojazdu marki Citroen. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń. Kobieta ukarana mandatem karnym.

12.10

Miechów, policjant w czasie wolnym od służby dokonał ujęcia nietrzeźwego kierującego pojazdem marki Iveco wraz z naczepą. Kierujący w czasie jazdy uszkodził znak drogowy.

Miechów, zatrzymanie osoby poszukiwanej do ustalenia miejsca pobytu.

Nasiechowice, kierująca Seatem nie dostosowała prędkości do warunków jazdy, tracąc panowanie nad kierowanym pojazdem zjechała z drogi uderzając w ogrodzenie posesji oraz betonowy przepust. Kierująca trzeźwa, ukarana mandatem karnym.

Książ Wielki, kierujący Volvo nie dostosował prędkości do warunków jazdy, tracąc panowanie nad pojazdem uderzył w znak drogowy. Kierujący trzeźwy, ukarany mandatem karnym.

13.10

Miechów, kierujący Dafem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, doprowadzając do zderzenia z fordem, którego kierujący zwolnił przed skrzyżowaniem w celu ustąpienia pierwszeństwa rowerzyście. Kierujący trzeźwi, sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

14.10

Ulina Mała, kolizja kierującej Oplem z psem.

Książ Wielki, kierujący oplem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Volkswagen doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

15.10

Przesławice, kierująca Seatem nie zachowała należytej ostrożności podczas włączania się do ruchu i wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu renault, który w celu uniknięcia zderzenia zjechał z jezdni. Kierujący trzeźwi, kobieta ukarana mandatem karnym.

16.10

Falniów, kierujący oplem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Skoda doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący trzeźwi, sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

17.10

Miechów, kolizja kierującej Skodą z sarną.