Pijani rowerzyści, kolizje, wykroczenia… Z kroniki policyjnej

0
510

23.09

Miechów, kierująca Fordem wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej Volkswagenem doprowadzając do zderzenia. Kierujące trzeźwe, nie doznały obrażeń. Kierująca Fordem ukarana została mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Czaple Wielkie, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący rowerem w stanie nietrzeźwości.

24.09

Kalina Lisiniec, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący Fordem, który kierował pomimo prawomocnego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

Kalina Rędziny, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący rowerem w stanie nietrzeźwości.

25.09

Racławice, kierujący Seicento będąc w stanie nietrzeźwości nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Oplem doprowadzając do zderzenia. Sprawca zdarzenia drogowego z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Miechów, kierująca Volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu BMW doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń ciała. Kobieta za spowodowanie kolizji ukarana została mandatem karnym.

26.09

Książ Wielki, kierujący Audi nie dostosował prędkości do warunków jazdy w wyniku czego stracił panowanie na pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z Manem. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał pasażer Mana. Kierujący trzeźwi.

Kozłów, kierujący Volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym dla pasażera pojazdu ukarany został mandatem karnym.

28.09

Antolka, kierujący BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 64 km/h. zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Miechów, kierująca Toyotą podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej Renault doprowadzając do zderzenia. Kierujące trzeźwe, nie doznały obrażeń. Kierująca Toyotą ukarana mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

29.09

Miechów, kierujący Renault nie zachował należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Fiat. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń ciała. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

Miechów, kierująca motorowerem nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Skoda doprowadzając do zderzenia. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń. Kobieta została ukarana mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Kozłów, kierujący rowerem w stanie nietrzeźwości, podczas wymijania go przez kierującego pojazdem marki Fiat stracił panowanie nad kierowanym rowerem i uderzył w bok samochodu. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

30.09

Książ Wielki, kierujący Volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków jazdy w wyniku czego podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i doprowadził do zderzenia ze scanią. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

Moczydło, kierujący Renault nie dostosował prędkości do warunków jazdy w wyniku czego na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący trzeźwy, nie doznał obrażeń ciała, ukarany został mandatem karnym.

Charsznica, kierująca BMW nie zachowała należytej ostrożności i na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym Fiatem. Brak obrażeń, kierująca ukarana mandatem karnym.

01.10

Książ Wielki, kierujący Mercedesem nie dostosował prędkości do warunków jazdy, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący trzeźwy, za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Miechów, kierujący oplem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki BMW doprowadzając do zderzenia. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

02.10

Miechów, zatrzymanie mężczyzny poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.

Kalina Lisiniec, kierujący Volvo przekroczył dozwoloną prędkość o 75 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Kalina Wielka, kierujący Mitsubishi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z kierującym pojazdem marki Hyundai. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

Miechów, kierująca Renault podczas zmiany pasa ruchu doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Fiat. Kobieta została ukarana mandatem karnym.

04.10

Miechów, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący rowerem w stanie nietrzeźwości.

05.10

Antolka, kierujący Kia przekroczył dozwoloną prędkość o 66 km/h. zatrzymano prawo jazdy ukarano mandatem karnym.

Książ Wielki, kierująca Oplem nie dostosowała prędkości do warunków jazdy straciła panowanie nad kierowanym pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu.

Miechów, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący motorowerem w stanie nietrzeźwości, nie posiadający uprawnień do kierowania.

mł. asp. Ewelina Frejowska