Śmiertelne wypadki, kolizje, zatrzymania praw jazdy, jazda po pijanemu

0
604

25.06

Miechów, kierujący Dacią podczas wykonywania manewru cofania najechał na zaparkowany samochód m-ki Fiat. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń, sprawca ukarany został mandatem karnym.

Bukowska Wola, kierujący Seatem przekroczył dozwoloną prędkość o 55 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

26.06

Miechów, 79 letni pasażer pojazdu ciężarowego m-ki Renault, po opuszczeniu kabiny, wychodząc zza pojazdu w celu przejścia przez jezdnie został potracony przez 27 letniego mężczyznę kierującego Volkswagenem. Potracony mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie po akcji ratowniczej zmarł na skuter odniesionych obrażeń.

28.06

Szczepanowice, kierująca Oplem w trakcie wykonywania manewru zmiany kierunku ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej Mercedesem doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujące trzeźwe, nie doznały obrażeń ciała. Kierująca Oplem ukarana została za spowodowanie kolizji grzywna w drodze mandatu karnego.

29.06

Antolka, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący Peugeotem w związku z przekroczeniem prędkości o 22 km/h, okazał się znajdować w stanie nietrzeźwości. Zatrzymano prawo jazdy.

Antolka, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący peugeotem, w stanie nietrzeźwości. Zatrzymano prawo jazdy.

Tczyca, kierujący zestawem ciężarowym wykonując manewr cofania najechał na pojazd marki Skoda. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń ciała, sprawca kolizji ukarany mandatem.

Swojczany, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący rowerem w stanie nietrzeźwości.

Książ Wielki, kierujący Fiatem nie dostosował prędkości do warunków jazdy i wjechał do przydrożnego rowu, kierujący trzeźwy. Obrażenia ciała doznała pasażerka pojazdu. Kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

30.06

Książ Wielki, zatrzymanie mężczyzny poszukiwanego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Rzemiędzice, zderzenie pojazdu z nietrzeźwym kierującym w motocyklem, który nie posiadał uprawnień do kierowania. Kierujący motocyklem doznał złamania przedramienia.

01.07

Antolka, kierujący audi przekroczył dozwolona prędkość o 52 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano grzywną w drodze mandatu karnego.

Antolka, kierujący fiatem przekroczył dozwolona prędkość o 58 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Antolka, kierująca fordem przekroczył dozwolona prędkość o 56 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano grzywną w drodze mandatu karnego.

02.07

Miechów, kierujący BMW przekroczył dozwolona prędkość o 59 km/h. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Mianocice, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący rowerem w stanie po użyciu alkoholu.

Miechów, dwoje sprawców, kobieta i mężczyzna, przy użyciu siły dokonali kradzieży portfela z zawartością pieniędzy mężczyźnie w miejscu jego zamieszkania.

Chodów, kierujący bBMW na skrzyżowaniu dróg wykonując manewr wyprzedzania pojazdu m-ki Seat, którego kierujący sygnalizował zamiar skrętu w lewo, doprowadził do czołowego zderzenia ze Skodą. Kierujący nie doznali obrażeń ciała. Kierujący BMW posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

03.07

Antolka, kierujący Mercedesem obywatel Ukrainy przekroczył dozwolona prędkość o 61 km/h. zatrzymano prawo jazdy i ukarano grzywna w drodze mandatu karnego.

Czaple Małe, zatrzymany do kontroli mężczyzna poruszający się rowerem w stanie nietrzeźwości.

Witowice, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący Fiatem, znajdujący się w stanie nietrzeźwości.

04.07

Miechów, podczas kontroli pojazdu m-ki Opel, u 19-latka ujawniono środek odurzający w postaci marihuany.

05.07

Dziewięcioły, kolizja kierującej Oplem z sarną.

Antolka, kierujący BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Antolka, kierująca Nissanem przekroczyła dozwoloną prędkość o 60 km/h. zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Antolka, kierujący Skodą przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

06.07

Antolka, zderzenie dwóch pojazdów, Forda z Hondą, w wyniku którego śmierć poniosła 21-latka a 4 osoby doznały obrażeń ciała.

Antolka, przekroczenie prędkości o 56km/h przez kierującego fiatem. Zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

07.07

Charsznica, zatrzymanie dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem.

Miechów, zatrzymana do kontroli drogowej kierująca Peugeotem, nie stosująca się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Dziaduszyce, kierujący Iveciem nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Fiatem doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący trzeźwi.

08.07

Gołcza, kierująca Skodą, obywatelka Litwy, podczas wykonywania manewru wyprzedzania ciągnika rolniczego doprowadziła do kolizji. Ukarana mandatem karnym. Kierujący ciągnikiem został ukarany mandatem karnym za zły stan techniczny pojazdu oraz brak wymaganej kwalifikacji do kierowania.09.07

Antolka, kierująca Toyotą przekroczyła dozwoloną prędkość o 63 km/h. zatrzymano prawo jazdy i ukarano grzywna w drodze mandatu karnego.10.07

Jaksice, na drodze krajowej nr 7 kierujący Oplem wykonując niedozwolony manewr skrętu w lewo zajechał drogę prawidłowo jadącemu Mercedesem, doprowadzając do kolizji. Kierujący Oplem ukarany został grzywną w drodze mandatu karnego, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Miechów, kierujący Volkswagenem podczas wykonywania manewru cofania najechał na pieszą poruszającą się chodnikiem. Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym.