Charsznicka sekcja tenisa stołowego i jej sukcesy na turnieju w Krakowie

0
2426

9 lutego w hali sportowej „Bronowianki” w Krakowie miał miejsce kolejny turniej z cyklu Grand Prix Małopolskiego TKKF w Tenisie Stołowym. W zawodach wzięło udział niemal 100 zawodników i zawodniczek z całego województwa, w tym silna reprezentacja Gminnego Ośrodka Kultury w Charsznicy.

Rewelacyjnie spisała się Aleksandra Karolczuk, która w kategorii dziewcząt do lat 10-u zajęła II miejsce.

Równie wysoki wynik osiągnęła Gabriela Wrzesień, która w kategorii dziewcząt w wieku 11 – 15 lat zajęła IV miejsce.

Trenerka Sekcji Tenisa Stołowego GOK Charsznica – Joanna Piątek, w kategorii kobiet Open stanęła na trzecim stopniu podium.

Najmłodszą uczestniczka turnieju była Kamila Tabaka.

Pozostałymi uczestnikami z Charsznicy byli: Antonina Mickuś, Urszula Jambur, Krzysztof Mrugała oraz Wojciech Niewiara, jak na razie bez większych sukcesów, ale z ogromnym duchem walki i nadzieją na lepsze wyniki w kolejnym turnieju.