Śmierć pieszego i inne marcowe zdarzenia drogowe

0
825

Pomimo panującej epidemii koronawirusa, choć gros społeczeństwa spędza ten czas w domach, to i tak Komenda Powiatowa Policji w Miechowie zanotowała wiele zdarzeń drogowych, w tym jeden wypadek śmiertelny w Antolce z udziałem pieszego.

07.03

Miechów, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący Oplem znajdujący się w stanie nietrzeźwości.

09.03

Książ Wielki, zatrzymany do kontroli drogowej rowerzysta w stanie nietrzeźwości.

Antolka, kierujący Mercedesem przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h. Zatrzymano prawo jazdy.

Antolka, kierujący Mercedesem przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h. zatrzymano prawo jazdy. Kierujący ukarany mandatem karnym.

11.03

Strzeżów I, kierujący Skodą nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył Volkswagena. Brak rannych, sprawca ukarany mandatem karnym.

Podmiejska Wola, kierujący Audi nie dostosował prędkości do warunków jazdy w wyniku czego doprowadził do zderzenia i uszkodzenia dwóch pojazdów, Volkswagena i Subaru. Kierujący trzeźwi, nie doznali obrażeń. Sprawca ukarany mandatem karnym.

Kalina Lisiniec, wypadek w wyniku czołowego zderzenia Alfy Romeo z Volkswagenem. Kierujący mężczyźni trafili do szpitala.

Charsznica, kierujący Fordem podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem m-ki Volkswagen. Bez obrażeń, sprawca ukarany mandatem karnym.

12.03

Antolka, kierujący Oplem jadąc w kierunku Krakowa potrącił na przejściu dla pieszych 96 letniego mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu.

Przysieka, zatrzymany kierujący rowerem znajdujący się w stanie nietrzeźwości.

Bukowska Wola, zatrzymany mężczyzna poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

13.03

Miechów, kierujący Hyundaiem nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył Renault. Bez obrażeń. Mężczyzna ukarany mandatem karnym.

Książ Wielki, zatrzymany mężczyzna poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Miechów, kierujący Mercedesem podczas manewru zmiany pasa ruchu doprowadził do zderzenia z Saabem. Sprawca ukarany mandatem karnym.

20.03

Antolka, kierująca Toyotą przekroczyła dozwoloną prędkość o 67 km/g. Zatrzymano prawo jazdy, ukarana mandatem karnym.

Antolka, kierujący Volkswagenem przekroczył dozwoloną prędkość o 55 km/g. Zatrzymano prawo jazdy, ukarana mandatem karnym.

Antolka, kierujący kia przekroczył dozwoloną prędkość o 71 km/g. Zatrzymano prawo jazdy, ukarana mandatem karnym.

Miechów, kierująca Volkswagenem włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa kobiecie poruszającej się również pojazdem m-ki Volkswagen doprowadzając do zderzenia. Bez obrażeń, sprawczyni ukarana mandatem karnym.

21.03

Miechów, mężczyzna ujęty na kradzieży alkoholu, ukarany mandatem karnym.

23.03

Moczydło, na terenie parkingu mężczyzna kierujący Dacią podczas manewru cofania uderzył w bok pojazdu  m-ki Toyota, mężczyzna za spowodowanie zagrożenia został ukarany mandatem karnym.

Kalina Mała, kierujący Peugeotem podczas zmiany pasa ruchu doprowadził do zderzenia z Volkswagenem, kierujący nie odnieśli obrażeń, sprawca ukarany mandatem karnym.

Książ Wielki,  kierujący Fiatem nie dostosował prędkości do warunków jazdy, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wjechał na wysepkę oddzielającą pasy ruchu uszkadzając oznakowanie pionowe. Kierujący nie doznał obrażeń, został ukarany mandatem karnym.

24.03

Antolka, kierujący Citroenem przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h, zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Antolka, kierujący jeepem przekroczył dozwoloną prędkość o 58 km/h, zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

mł. asp. Ewelina Piech
KPP Miechów