Oddany służbie, rodzinie, wartościom… Żegnamy naszego przyjaciela Tomka

0
1204

24 lutego 2020 r. po długiej i ciężkiej chorobie zmarł aspirant Tomasz Równiak. Miał 37 lat, odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich. W dzieciństwie i wczesnej młodości związany był ze swoim rodzinnym Miechowem. Ukończył Szkołę Podstawową Nr 2, a potem Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II. 

Tomek  w  szeregi Policji wstąpił 17 lat temu. Przez 10 lat był  funkcjonariuszem Oddziału Prewencji Policji w Krakowie. Od 2013 roku służył w Samodzielnym Pododdziale Antyterrorystycznym Policji w Krakowie (następnie Samodzielnym Pododdziale Kontrterrorystycznym Policji w Krakowie).

Tomek pozostanie w pamięci funkcjonariuszy jako oddany służbie  zaangażowany policjant, zawsze uśmiechnięty i przyjacielski. Tak też zostanie zapamiętany przez przyjaciół i kolegów z Miechowa i okolic.

Pełen pasji, także tej sportowej, biegając zwiedzał świat, a swoimi osiągnięciami udowadniał, że pomimo choroby można pokonywać słabości.

Kierownictwo, policjanci, pracownicy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, a także  My, przyjaciele i koledzy ziemi miechowskiej łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną zmarłego Tomka. 

Żegnaj Przyjacielu ze szkolnej ławy…

fot. /KWP Kraków/