Gwiazdka po raz drugi zabłyśnie w Gołczy dla Amelki

0
1498
W I edycji "Gwiazdki dla Amelki" udało się zebrać ponad 32 tys. zł - fot. archiwum

Stowarzyszenie „Makowianki” zwracają się z prośbą w imieniu Amelki, która ma 12 lat i choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe oraz padaczkę o wsparcie finansowe. Dziewczynka nie chodzi i porusza się na wózku inwalidzkim. W swoim życiu przeszła już nie jedną operację a kolejne przed nią. Ciągłe systematyczne i okupione wielkim wysiłkiem ćwiczenia i turnusy rehabilitacyjne, wizyty u specjalistów to jej codzienność i jedyna droga do poprawy stanu zdrowia.

W ramach pomocy dla Amelki, Stowarzyszenie „Makowianki” organizuje Festyn Charytatywny „Gwiazdka dla Amelki 2”. który odbędzie się 9 lutego 2020 roku w Hali Sportowej w Gołczy, pod patronatem Poseł Agnieszki Ścigaj, Wójta Gminy Gołcza Lesława Blachy, Radnego Województwa Małopolskiego Mirosława Dróżdża oraz Saria Gołcza.

Pomoc dla Amelki cieszy się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Każdy jak może próbuje pomóc np. biorąc udział w samym festynie lub zbiórkach pieniężnych.

W imieniu Amelki, „Makowianki” proszą o wsparcie ich inicjatywy i przekazanie darowizny na pokrycie kosztów leczenie i rehabilitację na konto:

STOWARZYSZENIE MAKOWIANKI
61 8591 0007 0200 0793 9886 0001 z dopiskiem – dla Amelki