Miechowscy adepci pływania z sukcesami w Nowym Targu

0
1242

W poniedziałek 2 grudnia 2019 r. ośmioosobowa drużyna miechowskiej sekcji pływackiej CKiS startowała w czwartej finałowej edycji zawodów o Puchar Burmistrza Nowego Targu. Były to ostatnie zawody z całego cyklu imprez organizowanych w 2019 roku.

W zawodach brały udział drużyny z Nowego Sącza, Zakopanego, Bochni oraz największa reprezentacja młodych zawodników z Nowego Targu. Jak podkreśla trener Sebastian Bałaziński, był to  pierwszy wyjazd w tym sezonie, a młodzi pływacy nie mieli wcześniej okazji startować na tej nowotarskiej pływalni.

Wyjazd okazał się niezwykle owocny, gdyż miechowska drużyna zdobyła łącznie aż 7 medali. A oto wyniki: