Tenisiści z Charsznicy znów z sukcesami

0
1362

16 listopada 2019 roku na małej hali „K.S. Bronowianka” w Krakowie rozegrany został kolejny turniej z cyklu Grand Prix Małopolskiego TKKF w Tenisie Stołowym – Jesień 2019.

Zawody ułożyły się bardzo szczęśliwie dla tenisistów z Gminnego Ośrodka Kultury w Charsznicy, zwłaszcza w kategorii wiekowej do lat 10-u, którzy opanowali całe podium.

I miejsce zajęła Ola Karolczuk, drugie Ula Jambur, a trzecie Patrycja Kałuża.

W kat. chłopców do lat 10, Wojtek Niewiara po ciężkiej walce zajął miejsce IV, o włos ocierając się o podium.

W kat. dziewcząt 11-15 lat Gabrysia Wrzesień zajęła miejsce II.

W rocznym podsumowaniu minionego sezonu Gminny Ośrodek Kultury w Charsznicy zajął II. miejsce pod względem ilości startów na turniejach z cyklu Grand Prix Małopolskiego TKKF. Wyróżniony też został trener z sekcji Jarosław Piątek, który otrzymał nagrodę rzeczową za pomoc w organizacji turniejów.

Jak zwykle wszyscy bawili się fantastycznie, mimo niedosytu po niektórych porażkach. Uśmiechnięci i pełni zapału do pracy wracamy na treningi – podsumowuje trenerka Joanna Piątek.