Spotkanie biznesowe KBS w Kalinie Wielkiej

0
916
Władze KBS wizytują odnowiony Oddział w Kalinie Wielkiej

W środę 20 listopada 2019 r. Krakowski Bank Spółdzielczy Oddział w Kalinie Wielkiej zorganizował spotkanie biznesowe. Przyczynkiem do tego był kompleksowy remont Oddziału, poprzez który klienci w komfortowych i nowoczesnych warunkach będą mogli korzystać z bogatej oferty KBS.

Na zaproszenie dyr. Doroty Klimczyk, do Kaliny Wielkiej zjechali samorządowcy powiatu miechowskiego – starostowie Jacek Kobyłka, Paweł Osikowski i wiceprzewodniczący Rady Stanisław Krawiec, samorządowcy gminy Słaboszów z przewodniczącym Jerzym Pilawskim na czele, sołtysi, dyrektorzy miejscowych szkół i instytucji. Wykonany kompleksowy remont oraz obecność przedstawiciela Rady Nadzorczej Andrzeja Kozła, a zwłaszcza w komplecie Zarządu banku na czele z prezesem Zbigniewem Bodziochem, świadczy o tym, iż każda placówka KBS dla jego władz jest ważna.

Po podziwianiu odnowionego oblicza Oddziału, w sąsiedniej remizie odbyła się część merytoryczna spotkania, którą poprzedziły występy artystyczne przedszkolaków i uczniów ze Szkoły Podstawowej w Janowicach.

Po kompleksowym przedstawieniu oferty banku, którą możemy znaleźć na www.kbs.com.pl, wyrazy wdzięczności za wykonany gruntowny remont kalińskiego Oddziału Zarządowi i Radzie Nadzorczej dziękowała dyr. Dorota Klimczyk. Wejście i sala operacyjna zostały odnowione. Dzięki temu nasi klienci mogą się czuć komfortowo i bez skrępowania zapoznać się z ofertą i podpisać niezbędne dokumenty.

Nawiązując do hasła reklamowego banku, starosta Jacek Kobyłka podkreślał, iż dla niego KBS jest godny zaufania już od 1981 roku, odkąd stał się jego członkiem i klientem. Gratulował zarządzającym bankiem sukcesów i dynamicznego rozwoju. Wicestarosta Paweł Osikowski przyznał, iż również jest klientem KBS z uwagi na jego najlepszą ofertę. W ślad za tym idzie rzetelna i miła obsługa w Kalinie Wielkiej, co również nie jest bez znaczenia, jak zauważył.

Do gratulacji i podziękowań w imieniu władz gminy Słaboszów, dołączył przewodniczący Rady Gminy – Jerzy Pilawski, który mówił również o wsparciu KBS lokalnych organizacji, stowarzyszeń, kół gospodyń oraz przedsięwzięć i imprez społeczno-kulturalnych.

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Stanisław Krawiec wspomniał, iż z bankiem współpracuje już od ponad 40 lat, od czasu, kiedy jeszcze funkcjonowały rady bankowe. Zauważył, iż kolejnym krokiem do rozwoju Oddziału w Kalinie Wielkiej powinien być nowy parking przy placówce.

Prezes Zbigniew Bodzioch widzi potrzebę budowy parkingu. Zaznaczył, iż ludzie związani z Krakowskim Bankiem Spółdzielczym są jedną wielką rodziną. – Jesteśmy bankiem tradycyjnym, ale przede wszystkim nowoczesnym – podkreślał. Dla niego, całego Zarządu i Rady Nadzorczej, zmiany struktur organizacyjnych placówek nie mają znaczenia, bowiem traktowane są one jednakowo. Przypomniał, iż remonty w ostatnim czasie dokonały się zarówno w Książu Wielkim, gdzie oddział przekształcono w filię, jak i w Oddziale w Kalinie Wielkim. Wspomniane zmiany dokonane były po to, by usprawnić obsługę.

Krzysztof Capiga