Z aparatem podbijali Małopolskę

0
522

Stowarzyszenie Rozwijamy pasje z Jaksic w ramach projektu „FIO MAŁOPOLSKA- PÓŁNOC” miało przyjemność realizować projekt pt. „Z aparatem podbijamy Małopolskę”. Dzięki dofinansowaniu stowarzyszenie zakupiło profesjonalny sprzęt jakim był aparat fotograficzny. Celem projektu było promocja działań stowarzyszenia szerszej społeczności lokalnej.

Projekt polegał na przygotowaniu materiałów w postaci zdjęć i filmów podczas zajęć prowadzonych przez Stowarzyszenie „Rozwijamy pasje”. Dzięki dofinansowaniu, młodej organizacji udało się zorganizować: piknik rodzinny dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz ich rodzin/opiekunów, wycieczkę rowerową po okolicach Gminy Miechów, spotkanie z rajdowcem samochodowym  Pawłem Dudkiem, zajęcia z grafikiem komputerowym  Tomaszem Dudkiem oraz warsztaty artystyczne.

Dzięki pozyskaniu dotacji zajęcia w stowarzyszeniu „Rozwijamy Pasje” zyskały na jakości i atrakcyjności. Wysoka jakość zdjęć rodzi nowe pomysły w postaci kolarzów, filmów. Zakup sprzętu przyczynił się do promocji działań stowarzyszenia na terenie województwa małopolskiego.