Warsztaty Terapii Zajęciowej w Miechowie NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!

0
609

16 października 2019 roku w Hali Polonia w Częstochowie, odbył się IV Ponadregionalny Festiwal Piosenki Podwórkowej. Organizatorem całej imprezy było PSONI Koło w Częstochowie. Spośród 32 zespołów z całej Polski uczestnicy WTZ działającego przy PSONI w Miechowie okazali się bezkonkurencyjni !!! Ich aranżacja piosenki „Kolorowe Jarmarki” porwała Jury i publiczność do tańca. Werdykt był jednogłośny: WTZ Miechów zajmuje I miejsce i wygrywa tegoroczny Festiwal Piosenki Podwórkowej !!!

Radość, która towarzyszyła uczestnikom i ich instruktorom była ogromna! I równie ogromne było zaskoczenie, kiedy prowadzący Ireneusz Bieleninik ogłosił, iż dodatkowo nagrodę GRAND PRIX za najlepszy zespół z najlepszych otrzymuje grupa WTZ Miechów. Wzruszeniom i okrzykom radości nie było końca.

Tegoroczny poziom konkursu był bardzo wysoki, wszystkie zespoły zaprezentowały się znakomicie. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki od organizatorów natomiast zwycięzcy dwie piękne statuetki za zajęcie I miejsca i GRAND PRIX Festiwalu oraz nagrodę rzeczową – stół do gry w piłkarzyki, który zapewne umili im czas spędzany w Warsztacie.