Zatrzymania praw jazdy niemal na porządku dziennym… Kronika policyjna z końcówki sierpnia

0
912

19.08

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o 63 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  53 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

20.08

Miechów os. Kolejowe kierujący pojazdem marki skoda nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Seat w wyniku czego najechał na  jego tył.  Kierujący nie odnieśli żadnych obrażeń. Kierujący trzeźwi. Sprawca ukarany mkk.

Falniów W783 Kierujący pojazdem marki Opel nie dostosował prędkości do warunków jazdy i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem wjeżdżając do przydrożnego rowu, kierujący trzeźwy. Kierujący nie doznał żadnych obrażeń,. Sprawca ukarany mkk.

21.08

Charsznica kierujący pojazdem marki VW  na parkingu wykonując manewr cofania nie zachował należytej ostrożności   w wyniku czego najechał na tył zaparkowanego pojazdu marki Fiat. Powodując jego uszkodzenie. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 Zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  54 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

22.08

Wielki Dół K7. Kierujący motocyklem marki BMW  nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu  w wyniku czego najechał na tył pojazdu marki Toyota który prawidłowo zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Pasażerka motocykla został przewieziona do miechowskiego szpitala . Kierujący trzeźwi.

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  60 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  55 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  62 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  57 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  57 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Kalina Wielka kierujący pojazdem marki Volvo  nie ustąpił jadącemu prawidłowo pojazdowi VW doprowadzając do kolizji drogowej. kierujący trzeźwy. Kierujący nie doznał żadnych obrażeń,. Sprawca ukarany mkk.

Mianocice zatrzymano osobę poszukiwana.

Słaboszów.  Kierujący motorowerem marki Gillera jadąc droga publiczna stracił panowanie nad pojazdem w  wyniku czego przewrócił się na jezdnie. Kierujący znajdował się w stanie nietrzeźwości z wynikiem 2, 80 promila.

Rogów. Zatrzymano poszukiwanego mężczyznę.

Kozłów . Zatrzymano do kontroli drogowej kierujące rowerem w stanie po użyciu alkoholu z wynikiem 0,40 promila. Sprawca ukarany mkk.

23.08

Kozłów. Kierujący samochodem marki Fiat nie zachował należytej ostrożności  i podczas zmiany pasa ruchu wymusił pierwszeństwo przejazdu zmuszając kierującego motocyklem marki Yamaha do wywrócenia pojazdu w celu uniknięcia zderzenia. Kierujący trzeźwi. Kierujący nie doznał żadnych obrażeń.  Sprawca ukarany mkk.

Szarkowiec . Zatrzymano do kontroli drogowej kierujące rowerem w stanie nietrzeźwości wynikiem 3,5 promila. Sprawca ukarany mkk.

Falniów,. Zatrzymano nietrzeźwego kierującego Daewoo. Badanie wykazało 3,36 promila.

24.08

Kościejów. Kierujący marki Skoda nie zauważył prawidłowo jadącego przed nim pojazdu marki Ford który wykonywał manewr skrętu w wyniku czego najechał na jego tył. Kierujący trzeźwy. Kierujący nie doznał żadnych obrażeń,. Sprawca ukarany mkk.

25.08

Podmiejska Wola.  kierujący samochodem marki Mercedes nie zachował należytej odległości pomiędzy pojazdem poprzedzający go  w wyniku czego najechał na tył pojazdu marki Opel, który w wyniku uderzenia najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Renault. Kierujący trzeźwy. Uczestnicy zdarzenia nie doznał żadnych obrażeń,. Sprawca ukarany mkk.

Strzezów II.  kierujący samochodem marki Mercedes nie zachował należytej odległości pomiędzy pojazdem poprzedzający go  w wyniku czego najechał na tył pojazdu marki Mitsubishi, który w wyniku uderzenia najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Nissan. Kierujący trzeźwy. Uczestnicy zdarzenia nie doznał żadnych obrażeń,. Sprawca ukarany mkk.

Książ Wielki ul. Warszawska kierujący samochodem marki  VW nie zachował należytej odległości pomiędzy pojazdem poprzedzający go  w wyniku czego najechał na tył autokaru marki Otokar. kierujący trzeźwy. Uczestnicy zdarzenia nie doznał żadnych obrażeń. Sprawca ukarany mkk.

Książ Wielki ul. Warszawska . Kierująca samochodem marki  Mazda nie zachowała należytej odległości pomiędzy pojazdem poprzedzającym go  w wyniku czego najechała  na tył pojazdu marki Luksus. kierujący trzeźwy. Uczestnicy zdarzenia nie doznał żadnych obrażeń. Sprawca ukarany mkk.

26.08

Miechów Rynek n/n sprawcy dokonali uszkodzenia żaluzji aluminiowej oraz wybicia szyby w kiosku RUCH.

Uniejów Rędziny  Mężczyzna ujawnił  dwa pociski moździerzowe na terenie leśnym.

Miechów ul.  Janów Dolny kierujący samochodem marki Fiat nie zachował należytej ostrożności podczas manewru cofania i najechał na bok pojazdu marki Suzuki który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych . Kierujący trzeźwi. Uczestnicy zdarzenia nie doznał żadnych obrażeń. Sprawca ukarany mkk.

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  57 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  51 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Maków W783 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  57 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

27.08

Miechów obwodnica W783 Kierujący samochodem marki  Vw nie zachowała należytej odległości pomiędzy pojazdem poprzedzającym go  w wyniku czego najechała  na tył pojazdu marki Opel Astra . kierujący trzeźwy. Uczestnicy zdarzenia nie doznał żadnych obrażeń. Sprawca ukarany mkk.

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  58 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  54 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  58 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Miechów.  Kierujący samochodem Audi zatankował pojazd i odjechał ze stacji benzynowej nie płacąc za paliwo.

28.08

Miechów, W783 Kierujący samochodem Jeep dokonał kradzieży paliwa na terenie parkingu z zaparkowanego samochodu ciężarowego marki Man .

Kamieńczyce  Kierująca samochodem marki Fiat uszkodziła zaporę na przejeździe kolejowym. Sprawce ukarano mkk

Witowice W783 Kierująca samochodem marki Renault nie zachowała należytej ostrożności i doprowadziła do zderzenia z poprzedzającym samochodem marki Renault, który na skutek uderzenia  uderzył w dwa kolejne  pojazdy. Pasażer jednego z pojazdów został przewieziony do szpitala z obrażeniami głowy. Uczestnicy trzeźwi. 

29.08

Jaksice Kierujący samochodem marki Nissan zjechał do przydrożnego rowy wywracając pojazd na dach a następnie uderzając w ogrodzenie posesji. Pasażer pojazdu został przewieziony do szpitala. Sprawca zdarzenia trzeźwy.

Maków Kierujący samochodem Jeep dokonał kradzieży paliwa na terenie parkingu z zaparkowanego samochodu ciężarowego marki Scania .

Miechów Rynek Kierujący samochodem marki  VW nie zachowała należytej odległości pomiędzy pojazdem poprzedzającym go  w wyniku czego najechała  na tył pojazdu marki Opel Astra . kierujący trzeźwy. Uczestnicy zdarzenia nie doznał żadnych obrażeń. Sprawca ukarany mkk.

Głogowiany Wrzosy  zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  53 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Bryzdzyń zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  52 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

30.08

Miechów K7 Kierujący samochodem Fiat nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Mercedes. Uczestnicy zdarzenia nie doznał żadnych obrażeń. Sprawca ukarany mkk.

Miechów.  Kierujący samochodem Audi zatankował pojazd i odjechał ze stacji benzynowej nie płacąc za paliwo.

31.08

Tczyca Kierujący rowerem nie zachował należytej ostrożności na skrzyżowaniu i wymusił pierwszeństwo przejazdu doprowadzając do zderzenia z samochodem marki Ford. Kierujący rowerem doznał złamania nogi , znajdował się w stanie nietrzeźwości (2,14 promila)

Miechów.  Kierujący samochodem Audi zatankował pojazd i odjechał ze stacji benzynowej nie płacąc za paliwo.

01.09

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  63 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  54 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  78 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  54 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

Antolka K7 zatrzymano prawo jazdy za przekroczenie prędkości o  53 km w terenie zabudowanym. Sprawca ukarany mkk

sierż. Lidia Kyzioł