W piątek 31 maja 2019 r. w Centrali Nasiennej w Kielcach Oddział Książ Wielki „Agromarket”, uczniowie pierwszych klas ze Szkoły Podstawowej w Antolce i Książu Małym uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu. Specjalnie dla nich producent kwalifikowanego materiału siewnego zbóż, kukurydzy, autoryzowany punkt handlowy środków ochrony roślin i jednocześnie największy dystrybutor nawozów oraz artykułów do produkcji rolnej w powiecie, zorganizował Dzień Dziecka.

Pracownicy Punktu zapoznali swoich małych gości z obiektami sklepowo-magazynowymi oraz charakterem swojej pracy. Zaproszono wszystkie dzieci i ich opiekunów (wychowawczynie – Małgorzatę Kusarek i Annę Wojas) na słodki poczęstunek, w czasie którego nastąpiła integracja pierwszoklasistów z Książa Małego i Antolki. Dzieci miały też okazję do  wspólnych zabaw. Pogoda i humory wszystkim dopisywały, a na zakończenie pracownicy ?Agromarketu? w towarzystwie przedstawicieli firm INTERMAG (producent nawozów dolistnych) oraz BELCHIM CROP PROTECTION (producent środków ochrony roślin), z okazji  Dnia Dziecka obdarowali swoich gości okolicznościowymi upominkami.

Warto podkreślić, iż ksiąski Oddział Centrali Nasiennej w Kielcach zorganizował imprezę dla dzieci z okazji ich święta już po raz piąty. Klienci robiący w tym czasie zakupy, bardzo chwalili tę inicjatywę. Dzieci dotarły do „Agromarketu” dzięki transportowi zorganizowanemu przez wójta Marka Szopę.

Z szeroką ofertą Centrali Nasiennej w Kielcach Oddział Książ Wielki można się zapoznać wchodząc na stronę www.cnckielce.pl oraz na facebooku: kliknij