Targi Edukacji i Pracy Miechów 2019

0
483

Punkt Pośrednictwa Pracy w Miechowie, Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Miechowie, Młodzieżowe Centrum Kariery w Miechowie oraz Zespół Szkół Nr 2 w Miechowie są organizatorami Targów Edukacji i Pracy, które odbędą się w środę 24 kwietnia 2019 r. (środa) w godz. 09.00 – 12.00 w Zespole Szkół Nr 2 w Miechowie, ul B. Prusa 2.

Targi skierowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, absolwentów wchodzących na rynek pracy, młodzieży uczącej się i poszukującej pracy w czasie wolnym od nauki. Poprzez organizację targów chcemy przedstawić uczestnikom oferty pracy wystawców oraz umożliwić skorzystanie ze stoisk informacyjno-doradczych (poradnictwo zawodowe, oferty pracy, oferty szkoleń zawodowych, pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych). Podczas targów będzie również możliwość znalezienia pracy dorywczej poprzez możliwość wzięcia udziału w castingu do różnych ról w serialach i reklamach (w przypadku osób niepełnoletnich – wymagana zgoda rodziców – druk dostępny w siedzibie MCK).

W związku z podjętą inicjatywą serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach oraz przekazanie informacji osobom zainteresowanym. Udział w targach jest bezpłatny.

ZAPRASZAMY!

więcej informacji:
Młodzieżowe Centrum Kariery
ul Sienkiewicza 25, III piętro pok. 301
32-200 Miechów
Tel: 41 382 11 89