W dniu ślubu poczuj się jak księżniczka. Dopełnij efekt idealnymi kolczykami!

0
282

O tym dniu marzy każda kobieta już od najmłodszych lat. Kilkuletnie dziewczynki bawią się w ślub, nieco starsze wyobrażają sobie perfekcyjną kreację, eleganckie przyjęcie i przede wszystkim stojącego przy nich idealnego mężczyznę. Chociaż ta wizja może brzmieć zbyt bajkowo, pocieszający okazuje się fakt, że na każdy element dnia ślubu masz bezpośredni wpływ. Warto więc skupić się nie tylko na ogólnym wyglądzie wesela, ale także na istotnych detalach. Jednym z nich są kolczyki doskonale dopasowane do twojej osobowości i wyglądu ślubnej kreacji.

Zdecyduj o biżuterii jeszcze przed wybraniem sukni ślubnej

Dotąd zawsze najpierw komponowałaś stylizację, a dopiero później zastanawiałaś się nad dodatkami? W przypadku codziennych okazji jest to uzasadnione, ale ślub rządzi się swoimi prawami. Aby uzyskać idealny efekt (w końcu tego dnia wszyscy będą patrzeć właśnie na Ciebie), już na etapie planowania warto przemyśleć, jak dokładnie chcesz wyglądać. Wybierz się do salonu ślubnego i przymierz kreacje o różnych krojach, żeby sprawdzić, co najlepiej pasuje do Twojej figury. Na tej podstawie możesz już decydować się na kolczyki. Do sukni ze stójką najlepsze okażą się niewielkie sztyfty, a w przypadku kreacji z dużym dekoltem pięknie zaprezentują się długie, wiszące kolczyki.

Dopasuj swoje idealne kolczyki do stylu ślubnej kreacji

To właśnie dodatki tworzą całość, dlatego rezygnacja z biżuterii nawet przy bardzo strojnej sukni nie jest zbyt dobrym pomysłem. Jeśli marzysz o kreacji bogato wysadzanej kryształkami, wybierz skromne kolczyki Pandora lub delikatne sztyfty Swarovskiego, które będą pięknie błyszczeć, ale nie przytłoczą ozdobnej sukni ślubnej. Ciekawy pomysł to nawiązanie do ozdób znajdujących się na sukni. Jeśli widnieją na niej kryształki albo perły, powinny znaleźć się również w biżuterii. Do gładkiej kreacji, na przykład w stylu rustykalnym albo empire, z powodzeniem możesz założyć duże, wiszące kolczyki. Tutaj przyda się stylowe upięcie włosów odsłaniające uszy, by w pełni wyeksponować urodę kosztowności.

Podczas własnego ślubu przede wszystkim wyraź swoją osobowość!

Nikt nie lubi czuć się „przebrany” tylko dlatego, że wymaga tego tradycja. Jeżeli więc nie przepadasz za ciężkimi kolczykami, nie zakładaj ich przez to, że ciocia nie wyobraża sobie innej biżuterii ślubnej. Postaw na eleganckie sztyfty, które znajdziesz na przykład w sklepie internetowym Eko-Karat. Mnogość dostępnych wzorów sprawi, że na pewno odszukasz model idealny dla siebie. Natomiast gdy na co dzień uwielbiasz nosić wyszukane kosztowności, nie rezygnuj z nich w dniu ślubu. Pięknie błyszczące, ozdobne kolczyki razem z kolią czy bransoletką stworzą zestaw, dzięki któremu Twoja kreacja zostanie zapamiętana na długo.