Najstrojniejsze palmy wielkanocne w gminie Gołcza

0
645

Gołczańskie – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II oraz Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury im. ks. dra Jana Piekoszewskiego, pod honorowym patronatem wójta Lesława Blachy oraz ks. proboszcza Edwarda Kuzki, zorganizowały konkurs na najstrojniejszą palmę wielkanocną.

Wręczenie nagród nastąpi w kościele parafialnym 14 kwietnia w Niedzielę Palmową po Mszy Świętej około 12. 30.

A oto bogata lista laureatów w różnych kategoriach:

Kategoria: Palmy Rodzinne

  • I miejsce – rodzina Studzińskich z Krępy
  • I miejsce – rodzina Sęków z Chobędzy
  • II miejsce – rodzina Popczyków z Gołczy
  • II miejsce – rodzina Rachwałów z Rzeżuśni
  • III miejsce – rodzina Ziołowiczów ze Szreniawy
  • III miejsce – rodzina Dudków z Mostku

WYRÓŻNIENIA (9):

  • Rodzina Brożków i Nawrotów z Gołczy
  • Rodzina Dzieżów ze Szreniawy
  • Rodzina Grzanków z Rzeżuśni
  • Rodzina Kołodziejczyków ze Szreniawy
  • Rodzina Kowalczyków ze Szreniawy
  • Rodzina Kuc z Wielkanocy
  • Rodzina Musiałów z Chobędzy
  • Rodzina Sajdaków ze Szreniawy
  • Rodzina Zająców z Wielkanocy

Kategoria: Koła Gospodyń Wiejskich

  • I miejsce – KGW „Makowianki” – Maków
  • II miejsce – KGW Wysocice
  • II miejsce – Klub Senior + z Mostku
  • III miejsce – KGW Kamienica
  • III miejsce – KGW „Ulinianki” – Ulina Wielka

WYRÓŻNIENIA (3):

  • KGW „Jarzębina” – Ulina Mała
  • KGW z Alei Kasztanowej – Trzebienice
  • KGW Rzeżuśnia

Kategoria: Oddziały Przedszkolne i klasy I-III

  • I miejsce –  Oddział Przedszkolny w Wysocicach kl. 0, wychowawca – Bożena Kędzierska
  • II miejsce –   kl. 0a SP w Gołczy, wychowawca – Danuta Ciepły
  • II miejsce – Oddział Przedszkolny „Chatka Puchatka” w Gołczy, wychowawca – Beata Wypchał
  • III miejsce – kl. Ia SP w Gołczy, wychowawca – Lucyna Przybyło
  • III miejsce – Oddział Przedszkolny „Wesołe Skrzaty” w Gołczy, wychowawca – Anna Cencek

WYRÓŻNIENIA (8):

  • Oddział Przedszkolny „Biedroneczki” w Gołczy, wychowawca – Aleksandra Dwornik
  • Oddział Przedszkolny Wysocice, wychowawca – Maria Michalak
  • Kl. 0b SP w Gołczy, wychowawca – Urszula Jasłowska
  • Kl. I SP w Wysocicach, wychowawca – Agnieszka Szatan
  • Kl. Ib SP w Gołczy, wychowawca – Jolanta Wilk
  • Kl. II SP w Wysocicach, wychowawca – Małgorzata Madej
  • Kl. III SP w Wysocicach, wychowawca – Marzena  Galon
  • Kl. IIIa SP w Gołczy, wychowawca – Maria Mikuła

Kategoria: klasy IV – VIII + gimnazjum

  • I miejsce – kl. VIIb SP w Gołczy, wychowawca – Dorota Gamrat
  • II miejsce – kl. Vb SP w Gołczy, wychowawca – Elżbieta Kwapień
  • III miejsce – kl. IVa SP w Gołczy, wychowawca – Aleksandra Smolec
  • III miejsce – kl. IVb SP w Gołczy, wychowawca – Anna Piekaj

WYRÓŻNIENIA (13):

  • Kl. V SP w Wysocicach, wychowawca – Jolanta Sypień
  • Kl. Va SP w Gołczy, wychowawca – Elżbieta Seweryn
  • Kl. VI SP w Wysocicach, wychowawca – Józefa Janczak-Karpała
  • Kl. VIa SP w Gołczy, wychowawca – Elżbieta Papaj
  • Kl. VIb SP w Gołczy, wychowawca – Dioniza Kaczmarczyk
  • Kl. VII SP w Wysocicach, wychowawca – Józefa Janczak-Karpała
  • Kl. VIIa SP w Gołczy, wychowawca – Dorota Włodarczyk
  • Kl. IIIa Gimnazjum w Gołczy, wychowawca – Marcin Dudziński
  • Kl. IIIb Gimnazjum w Gołczy, wychowawca – Anna Nawrot