Modowy zawrót głowy z BIGĄ!

WIELKIE OTWARCIE JUŻ 13 MARCA O GODZINIE 9:00

0
2020

Wyjątkowa odzież zachodnich marek w niskich cenach i przestronnych wnętrzach – tak najkrócej można opisać nowy sklep odzieżowy BIGA Miechów. Już 13 marca o godz. 9.00 zapraszamy na wielkie otwarcie sklepu przy ulicy Sienkiewicza 10a/13. Wyselekcjonowane ubrania damskie, męskie i dziecięce oraz cała gama dodatków (biżuteria, torebki, obuwie) z pewnością przypadną do gustu mieszkańcom Miechowa i okolicznych miejscowości.

Wiosna tuż, tuż a to idealny czas na zmianę swojej garderoby na znane marki pochodzące z popularnej sieci z odzieżą używaną i outletową, która istnieje na polskim rynku ponad 10 lat.

Klienci w każdym ze sklepów BIGA mogą wybierać towar z szerokiego asortymentu wycenionej odzieży nowej i używanej, która jest wyeksponowana na wieszakach oraz podzielona i oznaczona zgodnie z kategoriami ubrań. W ofercie znajdują się cenione marki, takie jak m.in: Adidas, Reeebok, H&M, Zara, Bershka, Tommy Hilfiger. Ponadto we wszystkich sklepach można znaleźć szeroką gamę dodatków, biżuterii, torebek, artykułów domowych, maskotek i zabawek dla dzieci. Proponowane modne fasony pozwalają na tworzenie unikatowych stylizacji. Sieć BIGA przełamuje stereotyp związany z odzież z drugiej ręki, pokazując że wysoka jakość i znane marki mogą iść w parze z atrakcyjną ceną. 

13 marca o godz. 9.00 nie może Was zabraknąć oprócz wyjątkowych ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci przygotowaliśmy konkurs z okazji otwarcia sklepu, w którym zwycięzca otrzyma parownicę do ubrań. Pozostali laureaci zostaną obdarowani bonami podarunkowymi do wykorzystania w naszych sklepach.

Miechów jest kolejnym z 59 miast na mapie Polski, w którym BIGA ma swój sklep. W sumie jest ich 65 w sześciu województwach: śląskim, małopolskim, dolnośląskim, opolskim, świętokrzyskim i kujawsko-pomorskim. W 2018 roku sieć BIGA rozpoczęła realizację nowego projektu, który zakłada współpracę ajencyjną. Nasi ajenci otrzymują bogaty pakiet startowy obejmujący m.in. brak wkładu własnego na start, nie ponoszą kosztów związanych z funkcjonowaniem lokalu po rozpoczęciu działalności, otrzymują wsparcie marketingowe, wyposażenie sklepu, stałe dostawy odzieży i dodatków. Od współpracowników oczekuje się przede wszystkim zaangażowania, pracowitości i uczciwości. Szczegółowe informacje na temat współpracy dostępne tutaj: www.bigastyl.pl/ajencja/

Na zakupy do lokalu zajmowanego wcześniej przez Dyskont Odzieżowy zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 18.00 oraz w sobotę od 9.00 – 14.00.

Warto na bieżąco śledzić profil na Facebooku (www.facebook.com/bigastyl/) oraz odwiedzać stronę internetową www.bigastyl.pl, gdzie w zakładce „Wystawki i promocje” znajdują się informacje o aktualnych dostawach i rabatach we wszystkich sklepach.