Choinka Noworoczna w Szkole Podstawowej w Antolce

0
691

Na zakończenie pierwszego półrocza w Szkole Podstawowej w Antolce odbyła się zabawa karnawałowa, na której uczniowie wystąpili z programem artystycznym. Najpierw w świąteczny nastrój wprowadziły zgromadzonych uczennice klasy III (wychowawczyni –Aneta Stępień). Wiktoria Włodarczyk zaprezentowała dwie kolędy, natomiast Kamila Kustosz akompaniowała jej na skrzypcach.

Uczniowie klasy VIII wystąpili w inscenizacji „Migawki zza biurka i ławki”, przygotowanej pod kierunkiem wychowawczyni Grażyny Łysek. Fabuła przedstawienia nawiązywała do humorystycznych sytuacji z życia uczniów i nauczycieli. Następnie podopieczni Ewy Doniec przedstawili własną interpretację znanej baśni „Czerwony Kapturek”. Członkowie kółka artystycznego popisali się znakomitą grą aktorską.

Na zakończenie swoje umiejętności zaprezentował zespół wokalno-instrumentalny „To my!” pod kierunkiem Anny Kowal. W jego wykonaniu zgromadzeni usłyszeli znane kolędy, pastorałki, pieśni patriotyczne i ludowe. Widzowie bardzo wysoko ocenili wszystkie występy i nagrodzili młodych artystów gromkimi brawami. Następnie rozpoczęła się zabawa taneczna, a uczniowie świetnie bawili się do późnego wieczora w takt muzyki rozrywkowej.