Grudzień 2018 roku w Niepublicznym Przedszkolu Wesoły Maluch w Miechowie obfitował w wiele ciekawych wydarzeń:

Andrzejki 

28 listopada 2018 r.odbyły się zabawy i wróżby andrzejkowe. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską „kto dostanie największy prezent” i tą daleką – „kim będę w przyszłości”. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową oraz integracją grup. 


 

Warsztaty i konkurs 

Grudzień 2018 był bardzo pracowitym miesiącem dla przedszkolaków z „Wesołego Malucha”w Miechowie. Oprócz warsztatów ceramicznych, organizowanych w przedszkolu przez pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej w Witowicach, odbył się również konkurs na „Choinkę bożonarodzeniową”. Wszystkie prace były wspaniałe, dlatego trudno było dokonać wyboru trzech najlepszych. Dzieci dostały nagrody oraz słodkie upominki. Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za udział w konkursie. 


 

Mikołaj

6 grudnia 2018 r. u Wesołych Maluszków zawitał długo oczekiwany gość. Ubrany w czerwony strój, z długą, siwą brodą, z ciężkim workiem, pełnym prezentów na plecach – to oczywiście nikt inny, jak prawdziwy święty Mikołaj. Dzieci przywitały Go wierszykiem oraz piosenką. Mikołaj wręczył przedszkolakom słodkie prezenty i niestety musiał się z nami pożegnać, gdyż czekały na Niego inne dzieci. Święty Mikołaju, dziękujemy za odwiedzimy i do zobaczenia za rok!