IV Miechowskie Targi Bożonarodzeniowe oraz VII Wigilia dla mieszkańców Gminy Miechów za nami

0
739

W niedzielę 23 grudnia 2018 r. na Rynku w Miechowie odbyły się 4. Miechowskie Targi Bożonarodzeniowe. Na kiermaszu można było  nabyć:  stroiki, ozdoby świąteczne, miody, wędliny, pierogi, produkty regionalne.

Po zakończeniu targów od godziny 16.00 odbyła się 7. Wigilia dla Mieszkańców Gminy Miechów. Rozpoczynając tradycyjne, grudniowe spotkanie Dariusz Marczewski, Burmistrz Gminy i Miasta Miechów złożył wszystkim obecnym życzenia bożonarodzeniowe. Proboszcz miechowskiej parafii ksiądz Franciszek Siarek wspólnie z uczestnikami wigilii odmówił modlitwę. Jak co roku na wszystkie dzieci czekał św. Mikołaj, który dla każdego dziecka miał paczkę słodkości. Z uwagi na tragiczną śmierć Polaków i ogłoszoną żałobę narodową zrezygnowano z zaplanowanych występów artystycznych.

Organizatorzy i partnerzy: Gmina Miechów, Centrum Kultury i Sportu w Miechowie, Parafia Grobu Bożego w Miechowie, Firma Wołoch, Pizzeria Oficyna, Restauracja Kojot, Restauracja VITA, Mercure  Doslonce Conference &Spa, Zajazd Miechus, ZPH Elpa, Piekarnia Architekton, Pierogi Kalinka.

foto: Ryszard Deńca