Piątek 13.04.2018

Kozłów. Doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z Fiatem Seicento. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem C-360 skręcając w lewo doprowadził do kolizji z wyprzedzającym go Fiatem Seicento. Traktorzysta, 31-letni mieszkaniec gminy Kozłów, w czasie podjęcia interwencji przez policjantów znajdował się w stanie po użyciu alkoholu, badanie wykazało 0,4 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania a ciągnik którym się poruszał nie miał aktualnych badań technicznych. Nikt nie został ranny. Sprawa trafi do sądu.

Miechów, ul. Daneckiej. Zgłosił mężczyzna, że ktoś ukradł mu telefon komórkowy podczas pobytu w sklepie.

Cisie. Kierujący Peugeotem potrącił mężczyznę, który wtargnął na jezdnię. Uczestnicy byli trzeźwi. Pieszy został ukarany mandatem, nie odniósł poważniejszych obrażeń.


Sobota 14.04.2018

Miechów. Mężczyzna zgłosił, że w nocy z 12 na 13 kwietnia 2018 r. został pobity przez pięciu nieznanych mu mężczyzn w centrum Miechowa. Trwają czynności.

Nieznany sprawca dokonał kradzieży 8 piw ze stacji benzynowej.

ul. Wesoła. Zgłosił się mężczyzna, że ktoś ukradł mu taczki.


Niedziela 15.04.2018

Miechów, os. Sikorskiego. Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne od zaparkowanego VW Golfa.

Trzebienice. Wpłynęło zgłoszenie o ujawnieniu niewybuchu, ale okazało się, że była to skorodowana rura metalowa a nie niewybuch

asp. szt. Marcin Jamroży