Ferie 2018 z CKiS za nami

0
868

Jak co roku CKiS wystartował z propozycjami dla dzieci i młodzieży pozostających w naszym mieście w trakcie ferii zimowych. Aby dzieciom się nie nudziło oraz aby zachęcić je do aktywnego spędzenia czasu wolnego – przygotowano różnorodne formy zajęć od sportowych, plastycznych oraz sportowych.

Dzieciaki grały w kręgle, uczęszczały na pływalnię za cenę promocyjną 6 zł bez limitu czasu. Tą przystępna ceną chcieliśmy zachęcić dzieci do regularnego korzystania z pływalni i myślę, że nam się to udało – cieszy się Sylwia Suchecka dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Miechowie. Dodatkowo zorganizowano zajęcia z tańca nowoczesnego, zajęcia baletowe, kicboxingu. Dzieci mogły zaprezentować swoje możliwości podczas zajęć plastycznych oraz warsztatów decupage. Udało się również dwukrotnie zorganizować zawody strzeleckie Cel!Pal! Młodsze pociechy uczestniczyły w spektaklu teatralnym oraz pokazie iluzji.

Przez cały czas ferii CKiS oferował bajkowe poranki, prezentując filmowe nowości bajkowe. Zakończeniem programu feryjnego oferowanego przez naszą instytucję było seminarium z Mistrzem Świata Kicboxingu – Rafałem Szaflarskim – wspomina Sylwia Suchecka. Jednocześnie dziękuje rodzicom za okazanie nam zaufania i przyprowadzenie dzieciaków właśnie na zajęcia do CKiS.

– Naszym cudownym dzieciom dziękujemy za zadowolenie i uśmiechnięte buźki. Już teraz zapraszamy na akcję „Wakacje z CKiS” i zapewniamy, że program również będzie obfity w wydarzenia – mamy nadzieję, również ciekawe wrażenia – podsumowuje dyr. CKiS.