Hej w czwartek 7 września 2017 r. wieczorem na plaży w Noji koło campingu odbyło się spotkanie wszystkich „złomboli”.  Były tańce i śpiewy… Organizatorzy podziękowali wszystkim uczestnikom rajdu i ogłosili, że udało się zebrać ponad 1 milion 80 tys. zł, a to jeszcze nie do końca policzona kwota.

W piątek od rana świeciło słońce, więc poszliśmy na plażę kąpać się i opalać. Łowiliśmy też ryby na kolacje, ale nic nie brało. Dlatego wieczorem poszliśmy do restauracji na krewetki i langusty. Był tez stek i kurczak, bo nie wszyscy chcieli jeść oceaniczne potrawy.

Kolejnego dnia w sobotę o godzinie 10 rano opuściliśmy camping w Noji i ruszyliśmy dalej w poszukiwaniu przygód. Miejscem docelowym na najbliższe dni jest Gibraltar. Po drodze mijamy wiele ciekawych miejsc i widoków. Do przejechania mamy ponad 1000 km przez całą Hiszpanie, wiec jedziemy na zmianę. Jest super pogoda i wszyscy są zadowoleni.

Póki co mieliśmy małą awarię oświetlenia w przyczepce, ale szybki remont na parkingu przy autostradzie załatwił sprawę i mkniemy dalej. To tyle na razie i teraz trochę zdjęc.

Pozdrawiamy Team POLDOSTRZAŁA