Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza

0
1522

W sobotę 26 sierpnia 2017 roku na miechowskim „Orliku” rozegrany został turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Miechowa.

W rozgrywkach wzięło udział 9 drużyn, które reprezentowały powiat miechowski. Wśród nich znalazły się: reprezentacja Gminy Miechów, Gminy Gołcza i Gminy Kozłów, dodatkowo swój udział zgłosiły drużyny z Komendy Powiatowej PSP w Miechowie, CKiS Miechów, Tomad Team Bukowno, Gaz-But-Kedar Miechów, OSP Zagorzyce, Gospodarstwo Rolne Małgorzata Gajewska Swojczany.

Mecze obfitowały w dużą ilość bramek o czym mogą świadczyć wyniki. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna ze Swojczan, która zdobyła pierwsze miejsce. Drugie miejsce w turnieju zdobyła drużyna z Zagorzyc, a miejsce trzecie wywalczyła reprezentacja Kozłowa.

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. Podczas rozgrywek wyłoniono najlepszego strzelca. Mariusz Habryn ze Swojczan zdobył 6 bramek i otrzymał również pamiątkowy dyplom i nagrodę. Z kolei najlepszym bramkarzem turnieju została zawodnik CKiS, Michał Mach.

Za obsługę sędziowską odpowiadał sędzia – Piotr Król.