Skutecznie działaj społecznie

Skutecznie DZIAŁAJ społecznie - spotkanie dla organizacji pozarządowych

0
714

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe na spotkanie w ramach działań Małopolskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej, które odbędzie się 31 sierpnia (czwartek) w godz.: 17:00 – 19:30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie przy ul. Henryka Sienkiewicza 25.

Chcecie zmieniać swoją okolicę na lepsze, pomagać osobom potrzebującym, rozwiązać problem, który widzicie w swoim otoczeniu? 

Krótko mówiąc – chcecie działać. Ale jak? 

Czy założyć organizację pozarządową? 
Czy lepiej działać jako grupa nieformalna albo koalicja istniejących organizacji i instytucji? 
A może realizację celów społecznych można połączyć z biznesem?

Podczas spotkania zostaną przedstawione różne  formy realizacji działań społecznych – o tym, jakie korzyści i zobowiązania wiążą się z każdą z nich. Odwołamy się do inspirujących przykładów grup i organizacji oraz realizowanych przez nich przedsięwzięć.  
 
Opowiemy o tym jak możemy pomóc Wam skuteczniej działać społecznie – przedstawimy trzy pakiety wsparcia, które Fundacja BIS realizuje w ramach Małopolskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej: 
Pakiet NGO, Start!  
Pakiet Współpraca  
Pakiet Biznes Społeczny  

 
Po spotkaniu zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne – grupy, które zgłoszą się do nas podczas spotkań dostaną dodatkowe punkty w procesie rekrutacji. 
 
Na spotkanie obowiązują zapisy (do 30.sierpnia): 
http://bis-krakow.pl/spotkanie-skutecznie-dzialaj-spolecznie/ 
_____________________________________________ 
Działania Małopolskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej współfinansowane są przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020” 
 Więcej o MOWES na stronie: 
http://www.es.malopolska.pl/owesy/subregion-krakowski/ 
O wsparciu Fundacji BIS w ramach MOWES: 
http://bis-krakow.pl/projekt/malopolski-osrodek-wsparcia-ekonomii-spolecznej/