Szlachetna Paczka to projekt, który po raz siedemnasty w kraju, a po raz szósty w Miechowie, połączy ludzi niezależnie od statusu społecznego, wieku i ilości wolnego czasu. Wszystko po to, by walczyć z niezawinioną biedą. Paczka ma dać impuls do zmiany sytuacji materialnej, czy społecznej. Niesie pomoc tylko tym najbardziej potrzebującym, często bywa wynagrodzeniem za trud włożony w to, by przeżyć do końca miesiąca. Szlachetna Paczka zbliża, lecz nie uda się zrealizować zamierzonych celów bez pomocy niezastąpionych wolontariuszy! Kolejny raz szukamy ich w Miechowie!

Kim jest Super W? To wolontariusz – osoba, która dociera do będących w potrzebie rodzin. Dzięki spotkaniu stara się określić, jaki rodzaj pomocy będzie dla niej odpowiedni. Następnie łączy darczyńców z potrzebującymi. Jak zostać takim bohaterem?

KROK 1 – Podejmij wyzwanie! Jeszcze nie jesteś pewien, czy Szlachetna Paczka to projekt dla Ciebie? Angażując się w wolontariat, nie tylko pomożesz tym najbardziej potrzebującym, ale rozwiniesz swoje umiejętności. Poznasz nowych, wspaniałych ludzi, którzy wyznają podobne do Ciebie wartości. Wspólnie odmienicie losy niewinnych ludzi, przeżyjecie chwile niesamowitej radości i wzruszenia. To jak? Zdecydowany?

KROK 2 – Zarejestruj się! Decyzja podjęta – pora na rejestrację! Wejdź na stronę www.superw.pl i dołącz do naszej drużyny w Miechowie. To nic trudnego. Wystarczy poświecić kilka minut na zrobienie dobrej kawy, by usiąść na chwilkę przed komputerem i wypełnić wszystkie wymagane pola na stronie.

KROK 3 – DZIAŁAJ! Po rejestracji i spotkaniu niemal oficjalnie staniesz się Super W. Krótkie, aczkolwiek treściwe szkolenie pomoże Ci zrozumieć i sprawnie wykonywać swoje przyszłe obowiązki. Po takim kursie będziesz gotów na mądrą służbę dla drugiego człowieka i nic Cię nie zaskoczy. Pamiętaj, że nie jesteś sam. W razie jakichkolwiek problemów, czy wątpliwości jest szereg wolontariuszy i lider rejonu – oni wszyscy zawsze chętnie służą pomocą!

Szlachetna Paczka czeka na takich jak Ty!

 Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś >>> KLIKNIJ TU

Katarzyna Wysocka