Wypadek w Strzeżowie Pierwszym

0
6592
Wypadek w Strzeżowie I - fot. Paweł Siudak
Wypadek w Strzeżowie I - fot. Paweł Siudak

Dziś (tj. w czwartek 23 lutego 2017 r.) w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Strzeżów I doszło do groźnego wypadku. Jak relacjonuje nasz czytelnik – Paweł Siudak – będący na miejscu zdarzenia, w ciągnik rolniczy jadący w stronę Miechowa uderzył samochód ciężarowy poruszający się w tym samym kierunku. Odbiwszy się od koła ciągnika ciężarówka znalazła się na przeciwległym pasie ruchu uderzając czołowo w samochód osobowy. Na kilka godzin ruch w tym miejscu został całkowicie zablokowany. Policja zorganizowała objazdy. Jak podaje Radio Kraków, w wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby.

Według relacji innego z świadków, który napisał do redakcji portalu, ciągnik jak i ciężarówka jechały w stronę Miechowa. Nissan Qashqai wpadł do rowu unikając zderzenia czołowego z ciężarówką, która wyjechała na jego pas po urwaniu koła ciągnika.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”211″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]