Randonersi na start!!!

0
918

Już w najbliższą sobotę 30 lipca Sekcja Rowerowa CKiS w Miechowie we współpracy z Fundacją Randonneurs Polska organizuje Brevet na dystansie 300 km. Na liście startowej już ponad 40 osób, a zapisy jeszcze trwają.

Przypominamy, że ideą Brevetu jest przejazd ściśle określonej trasy na danym dystansie w określonym limicie czasu. W tym przypadku, z dystansem 300 km należy uporać się w 20 godzin.

Trasa prowadzi przez miejscowości: Racławice – Proszowice – Nowe Brzesko – Szczurowa – Żabno – Szczucin – Połaniec – Staszów – Chańcza – Szydłów – Busko Zdrój – Pińczów – Działoszyce – Miechów. Na trasie umiejscowiono 5 punktów kontrolnych, gdzie uczestnicy będą podbijali karty startowe, ale przede wszystkim będą mogli odpocząć i się posilić. Na 154 kilometrze trasy będzie możliwość zjedzenia darmowego dwudaniowego obiadu.

Biuro Zawodów w Domu Kultury CKiS ul. Racławicka 10 w Miechowie, będzie czynne non-stop w godz. od 6:30 rano do 3-ej w nocy. Start zaplanowano na godz. 8:00.

Zapraszamy do wzięcia udziału, choćby w formie kibicowania. My, jak zwykle, najbardziej trzymamy kciuki za tych uczestników, którzy z tak długim dystansem zmierzą się po raz pierwszy. Więcej informacji na stronie: http://kolarstwo.miechow.net.pl/