Dni Miechowa 2016 - Poparzeni Kawą Trzy - miechowski.pl
Dni Miechowa 2016 - Poparzeni Kawą Trzy - miechowski.pl

Już za nami Dni Miechowa 2016. Trzydniowe święto grodu Jaksy obfitowało w wiele atrakcji, ciekawych wydarzeń towarzyszących oraz w występy i koncerty muzyczne. Tradycją jest, że zwieńczeniem każdego dnia jest koncert tzw. gwiazdy. Prezentowaliśmy już grupę „Anonymus Team”, która w piątkowy wieczór zaserwowała solidną dawkę muzyki elektronicznej w zwariowanej oprawie scenicznej.

Być może wielu czytelników portalu miechowski.pl się z tą tezą nie zgodzi, ale mimo to ośmielę się ją przedstawić. Chyba najjaśniejszą gwiazdą Dni Miechowa 2016 byli „Poparzeni Kawą Trzy”. W sobotni wieczór grupa muzyków, będących w większości dziennikarzami topowych polskich stacji radiowych, dała niesamowity, energetyczny koncert. Wystarczyło tylko spojrzeć na żywiołowe reakcje publiczności, których muzyka porywała bez reszty.  Charyzmatyczni muzycy profesjonalnie ale i z dowcipem zaprezentowali swe największe przeboje takie jak” „Wezmę Cię”, „Byłaś dla mnie wszystkim”, czy też „Do tańca kawałek”. Tłum składający się nie tylko z młodzieży szalał na boisku „Pogoni”.

Co tu dużo pisać… Koncert był przedni. Poniższe zdjęcia i filmiki nie oddają w pełni atmosfery jaką stworzyli w sobotni wieczór „Poparzeni”.

Krzysztof Capiga