Brutalne pobicie w centrum

0
2150

Podczas minionego weekendu w centrum Miechowa doszło do brutalnego pobicia mężczyzny. Agresywny sprawca wraz ze swoją konkubiną zaatakowali 40-letniego mieszkańca Miechowa, kilka minut później zostali zatrzymani przez policjantów.

Do pobicia doszło w niedzielę wieczorem 22 maja 2016 r. w centrum Miechowa. Do mieszkania pokrzywdzonego przyszedł mężczyzna poznany dwa miesiące wcześniej podczas pracy poza granicami Polski. Właśnie na tle pracy za granicą powstały między nimi nieporozumienia. Podczas rozmowy mężczyzna stał się agresywny i zaczął grozić pokrzywdzonemu aż w końcu brutalnie zaatakował go przed blokiem. Będący pod wpływam alkoholu napastnik bił go pięściami po głowie a także zniszczył mu telefon komórkowy. Do pobicia czynnie włączyła się także konkubina napastnika atakując pokrzywdzonego. Kiedy udało mu się wyswobodzić wezwał pomoc.

Zaalarmowani policjanci natychmiast ruszyli na miejsce zdarzenia i po kilku minutach zatrzymali sprawców –  22-letniego mieszkańca gminy Charsznica oraz 17-latkę z gminy Kozłów. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

st. asp. Marcin Jamroży