Już gra w reprezentacji Małopolski…

0
1172
Kuba Konstantyn - fot. UG Gołcza
Kuba Konstantyn - fot. UG Gołcza

Kuba Konstantyn, zawodnik trenujący na co dzień w Akademii Piłkarskiej Gołcza, ma dopiero 14 lat, ale jego gra już przykuwa uwagę szkoleniowców pracujących z reprezentacją Małopolski. W minionym tygodniu zawodnik zagrał w meczu towarzyskim z kadrą Śląska. Trenerzy reprezentacji Małopolski nie zawahali się powołać go również na kolejny mecz, którego stawką będzie puchar PZPN im. Włodzimierza Smolarka. Spotkanie to zostanie rozegrane w Poniatowej 10 maja 2016 roku, a zmierzy się w nim reprezentacja Małopolskiego ZPN z drużyną Lubelskiego ZPN.

– Jestem zadowolony, że nasza Akademia Piłkarska jest dostrzegana. Wśród powołanych do reprezentacji Małopolski są zawodnicy z dużych klubów i dużych miast. Cieszy zatem, że w ich gronie jest miejsce dla Kuby Konstantyna. To oznacza, że doceniane jest też to, co dzieje się tutaj, w Gołczy – podkreśla Marcin Dudziński, trener AP Gołcza.

Serdecznie gratulujemy sukcesów odnoszonych przez naszego zawodnika i jednocześnie życzymy mu powodzenia w dalszym rozwoju i karierze piłkarskiej.

/ik/